ספר ˝יפה, בריאה ולא מורעלת"

ספר לנשים
ספר שני בסדרה "להיות יפה ובריאה תמיד"

בכל יום בעולם מתים מעל 900.000 איש לא מהמחלות שלהם, אלא מהתרופות שאמורות לטפל במחלות שלהם. לא מדובר כאן בטעות רפואית ולא ברשלנות, לא במינון יתר ולא בצירוף לא נכון של הכדורים – כל אלה נותנים סטטיסטיקה נוספת של מוות מתרופות. ואל תחשבו שבמקום אחר, באירופה או בארץ, המצב שונה. פשוט אין לנו סטטיסטיקה ממקומות אחרים בנושא.
במשך אלפי שנים, מבריאת העולם ועד לתקופה האחרונה, עד לעידן המודרני, בני האדם בכל הזמנים ובני כל התרבויות ידעו לסמוך על גופם ועל יכולתו של הגוף לרפא את עצמו. הם גם פיתחו שיטות שונות לעזור לגוף במשימה זו בדרכים שונות ומגוונות. הקב"ה תמיד מקדים תרופה למחלה. זה כלל גדול וחשוב. שום חברת התרופות, עם כל הכבוד, אינה שלוחה של הבורא אלא חברה תעשייתית המעוניינת בשיווק, ברווחים, בניצחון על המתחרים, ברכישת השוק וכו'. כפי ששמתם לב, מדובר בעסקים – לא בבריאותכם, מן הסתם…
לכן, תחשבו: האם לא עדיף לכם לקחת אחריות על בריאותכם ולא לסמוך על חברות התרופות – כפי שעשו הסבתות שלכם והסבתות של הסבתות שלכם? אם תחליטו שכן, שזה עדיף, ספר זה, בו נאספו שיטות עממיות שונות לעזור לגופכם בפתירת בעיות בריאות נפוצות, יעזור לכם במשימה.
רק אתם יכולים לשנות את גורלכם ורק אתם יכולים לשפר או לקלקל את בריאותכם.
הספר בא לעזור לך, האישה, לחיות יפה ולהיות בריאה עד 120 בבית יפה, נעים, נוח ובטוח לבריאות, לך ולבני ביתך.
שימו לב: המידע והמתכונים הנמצאים בספר אינם מחליפים אבחון, ייעוץ וטיפול מקצועי. לפני כל פעולה מומלצת בספר יש להיוועץ באיש מקצוע.
ספר מחולק ל-2 כרכים. 1132 עמודים, כריכה קשה
ניתן להשיג דרך "צור קשר, או בהוצאת "אוריון" או בטל: 054-4582664  לקנייה באינטרנט:

https://www.speaking-words.com/product-page/%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%94-%D7%95%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%A2%D7%9C%D7%AA

מתוך תגובות לספר:

התלבטנו אם לקנות את הספר מפני שהוא יקר ויש לנו בבית ספר דומה.
עכשיו אנחנו יודעים שאין ספר דומה לו וחבל על כל יום של ההתלבטות
שתזכי למצוות.,
יעקב מ.

קיבלנו הרבה יותר ממה שציפינו
מאיה ל.

This is an amazing book. But this book is filled with subject matter that is not for children at all.
Claude D.M.

ואוו!!! פשוט ואוו! איזה ספר! אין מילים! תודה רבה רבה על הספר הזה!
עדי ש.

אני מאמין בחוכמת אבות. ריפוי הגוף הוא לא מה שתרופות עושות. הטיפול והתרופות שבספר, זה מה שנותן לריפוי אמיתי להתרחש. מה חסר לגוף? מהי הזרז שממנו נבעה הבעיה מלכתחילה?
אני משתמש בזה ללא הרף, זה ספר של תקווה וריפוי אמיתיים.
אלעד

ספר מעולה. חשבנו שהגיע הזמן לרכוש את הספר הזה לעצמנו. אך לעולם אל תדע מתי תצטרך "להתקשר" אליו! לפני קצת יותר משנה, חבר טוב שלנו סיפר שאשתו חולה. חיפשנו מיד מה יש בספר הזה לומר על אשתו ומסרנו את המידע לידידנו. כשהיא התחילה לעקוב אחר ההנחיות של מה לא לאכול וכו'. התחלנו לראות את בריאותה משתפרת. היא לא נרפאה ולא סביר שזאת יקרה אי פעם, אבל הרבה יותר טוב לה. הרופאים פשוט נדהמו.
יובל כהן

רכשתי את צמד הספרים הנדירים  "יפה בריאה ולא מורעלת", ואני כ"כ מלאת הערכה התפעלות ושמחה שקניתי אותם. בתחילה התלבטתי אבל הם שווים כל שקל. ואפילו הרבה יותר.
הספרים מכילים עוד הרבה ספרים בתוכם בנושאים כ"כ רבים ומגוונים, והכל בצורה מקיפה ומקצועית מהמון היבטים ותחומים שקשורים לאורח החיים, לבריאות, ליופי למחלות ועוד.
כל פעם שיש בעיה אני מוצאת עצמי ניגשת בהקלה אל הספרים ומחפשת מה כתוב ומה ד"ר יעל אומרת. 🙂
ובכל פעם שאני מתחילה לדפדף ולקרא בהם אני מוצאת עצמי שעה ארוכה לפחות! קוראת ברתק.
תודה!!!

תמר

תודה רבה על הספר "יפה בריאה ולא מורעלת"! אנחנו קנינו את הספר לפני שנתיים וכל יום נדהמים מהספר מחדש. זה הפך מובן מאליו שלכל שאלה אנחנו קודם כל פותחים את הספר הזה ועדיין לא היה מקרה שלא מצאנו תשובה או שהספר לא עזר לנו. זה פשוט נס. אני כותב וחושב: אחרי הכל, אין דבר כזה! זהו ספר נפלא שיש בו הכל. מדהים. כל דף שווה זהב. זה לא ספר אלא ספרייה שלמה. אמרנו לא פעם:  זה לא יכול להיות שכל זה נכתב על ידי אדם אחד. 

משפחת בלוך

אצלינו ד"ר יעל זה מותג. כל הספרים על המדף – רק ד"ר יעל. ככה אנחנו דיגיטליים. 

עידו

בשני העשורים האחרונים ראו אור ספרי בריאות רבים, אך אני רוצה לתת המלצת קריאה ועיון אחת: אני ממליצה  להכיר את  הספרים של ד"ר יעל טוקצ'ינסקי. לא כדאי לכם לפספס. 

ריקי

זאת סדרה מעולה לקריאה והשקעה טובה לבריאות. אני קראתי תגובות ושמח שאני לא היחיד שנהנה ממנה.

אבי

הספר השני בסדרה. אני ממליצה מאוד מאוד מאוד. מבחינתי זה  בגדר אחד הספרים הכי טובים שקראתי.

סיון

ד"ר יעל סגרה את הקליניקה, אבל ממשיכה לעזור ולהקסים אותנו גם כיום. היא תמיד פנויה לכל מי שרוצה להתייעץ על משהו מאוד חשוב. משהו שלא יכול לשאול אף אחד אחר, כי זה מביך. או שהשעות אינם שעות. וכך גם הספרים שלה.

מלכי

יפה, בריאה ולא מורעלת, חלקים א' ו-ב' – שני הספרים האלה הם למעשה אנציקלופדיה מקיפה לבריאות האישה בנושאים החשובים לנו. יופי, בריאות, רפואה עממית, שיטות אבחון וטיפול, תחזוקת הבית, כל מה שחשוב לדעת ורצוי ליישם, כדי להגיע ל-120 בבריאות טובה. בלשון ברורה וקולחת ועם המון טיפים שיעשו לכן חיים קלים יותר וטובים יותר. חובה בכל בית.

אמירה מורג

מרתק, מחכים, פשוט, מקיף, מלא ברוח יהודית

אליעזר וריבקי

 

Great Read!!! Very Informative

Charlie

 

ספרים נוספים שתוכלו להזמין:

דילוג לתוכן