ספר ˝יפה, בריאה ולא מורעלת"

ספר לנשים
ספר שני בסדרה "להיות יפה ובריאה תמיד"

בכל יום בעולם מתים מעל 900.000 איש לא מהמחלות שלהם, אלא מהתרופות שאמורות לטפל במחלות שלהם. לא מדובר כאן בטעות רפואית ולא ברשלנות, לא במינון יתר ולא בצירוף לא נכון של הכדורים – כל אלה נותנים סטטיסטיקה נוספת של מוות מתרופות. ואל תחשבו שבמקום אחר, באירופה או בארץ, המצב שונה. פשוט אין לנו סטטיסטיקה ממקומות אחרים בנושא.
במשך אלפי שנים, מבריאת העולם ועד לתקופה האחרונה, עד לעידן המודרני, בני האדם בכל הזמנים ובני כל התרבויות ידעו לסמוך על גופם ועל יכולתו של הגוף לרפא את עצמו. הם גם פיתחו שיטות שונות לעזור לגוף במשימה זו בדרכים שונות ומגוונות. הקב"ה תמיד מקדים תרופה למחלה. זה כלל גדול וחשוב. שום חברת התרופות, עם כל הכבוד, אינה שלוחה של הבורא אלא חברה תעשייתית המעוניינת בשיווק, ברווחים, בניצחון על המתחרים, ברכישת השוק וכו'. כפי ששמתם לב, מדובר בעסקים – לא בבריאותכם, מן הסתם…
לכן, תחשבו: האם לא עדיף לכם לקחת אחריות על בריאותכם ולא לסמוך על חברות התרופות – כפי שעשו הסבתות שלכם והסבתות של הסבתות שלכם? אם תחליטו שכן, שזה עדיף, ספר זה, בו נאספו שיטות עממיות שונות לעזור לגופכם בפתירת בעיות בריאות נפוצות, יעזור לכם במשימה.
רק אתם יכולים לשנות את גורלכם ורק אתם יכולים לשפר או לקלקל את בריאותכם.
הספר בא לעזור לך, האישה, לחיות יפה ולהיות בריאה עד 120 בבית יפה, נעים, נוח ובטוח לבריאות, לך ולבני ביתך.
שימו לב: המידע והמתכונים הנמצאים בספר אינם מחליפים אבחון, ייעוץ וטיפול מקצועי. לפני כל פעולה מומלצת בספר יש להיוועץ באיש מקצוע.
ספר מחולק ל-2 כרכים
ניתן להשיג דרך "צור קשר, או בהוצאת "אוריון" באתר או בטל: 054-4582664

לקנייה באינטרנט:
https://www.speaking-words.com/product-page/%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%94-%D7%95%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%A2%D7%9C%D7%AA

מתוך תגובות לספר:

התלבטנו אם לקנות את הספר מפני שהוא יקר ויש לנו בבית ספר דומה.
עכשיו אנחנו יודעים שאין ספר דומה לו וחבל על כל יום של ההתלבטות
שתזכי למצוות.,
יעקב מ.

קיבלנו הרבה יותר ממה שציפינו
מאיה ל.

This is an amazing book. But this book is filled with subject matter that is not for children at all.
Claude D.M.

ואוו!!! פשוט ואוו! איזה ספר! אין מילים! תודה רבה רבה על הספר הזה!
עדי ש.

אני מאמין בחוכמת אבות. ריפוי הגוף הוא לא מה שתרופות עושות. הטיפול והתרופות שבספר, זה מה שנותן לריפוי אמיתי להתרחש. מה חסר לגוף? מהי הזרז שממנו נבעה הבעיה מלכתחילה?
אני משתמש בזה ללא הרף, זה ספר של תקווה וריפוי אמיתיים.
אלעד

ספר מעולה. חשבנו שהגיע הזמן לרכוש את הספר הזה לעצמנו. אך לעולם אל תדע מתי תצטרך "להתקשר" אליו! לפני קצת יותר משנה, חבר טוב שלנו סיפר שאשתו חולה. חיפשנו מיד מה יש בספר הזה לומר על אשתו ומסרנו את המידע לידידנו. כשהיא התחילה לעקוב אחר ההנחיות של מה לא לאכול וכו'. התחלנו לראות את בריאותה משתפרת. היא לא נרפאה ולא סביר שזאת יקרה אי פעם, אבל הרבה יותר טוב לה. הרופאים פשוט נדהמו.
יובל כהן

ספרים נוספים שתוכלו להזמין:

דילוג לתוכן