ספר "טיפול טבעי מה הוא?"

"הרופא מטפל, הטבע מבריא"

"Medicus curat, natura sanat"

היפוקרטס

רפואה וטיפולים טבעיים אינם דברים חדשים שהתפתחו, אלא אותה רפואה שהייתה פעם. כפי ש"מזון אורגני" זה לא משהו חדש שהמציאו, אלא המזון הרגיל שהיה פעם.
בסוף המאה ה-20 אנשים התחילו להבין עד כמה הרפואה המערבית המודרנית אינה מדויקת, ואינה מרפאה – אף כדור לא פטר אף אדם לא מלחץ דם ולא מסוכרת. אנשים גם מודעים לכך, שבמקום שהתרופות יקלו הן יכולות גם להחמיר את מצבם הכללי, לפגוע באיכות חייהם ואף להרוג.
הרפואה המערבית עוסקת במה שקיים, נראה ונמדד. כדי להתמודד עם המחלות עומדים לרשות הרופא שני כלים: תרופות וניתוחים.
אנשים התחילו להיזכר בשיטות סבתא ולפנות לרפואות מסורתיות ולשיטות טיפול טבעיות שהזניחו. הם גילו, שטיפול טבעי יותר בטוח, והתחילו לדרוש איכות – לא כדור שיקל למשך שעתיים. הם רוצים לחזור להיות מטופלים ברפואה טבעית, אך תחת כותרת זו מסתתר נעלם גדול.
לאן לפנות? איזו שיטה תעזור הכי טוב נגד הבעיה שממנה אני סובל? למי כל אחת מהשיטות אינה מתאימה? למי היא מסוכנת?

מטרת ספר זה לעזור לפתור את הבעיות הללו: להבין מה קיים, מה זה אומר, למי זה טוב ולמי – לא.
המידע בספר הוא אינפורמטיבי בלבד ואינו מיועד לשמש כתחליף לייעוץ רפואי מוסמך. קורא המיישם את המידע באופן מעשי – עושה זאת על אחריותו הבלעדית.

גודל – רגיל, כריכה רכה, כמות עמודים – 362

ניתן להזמין את הספר בהוצאת "מילים מדברות" :
https://www.speaking-words.com/product-page/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%98%D7%91%D7%A2%D7%99-%D7%9E%D7%94%D7%95

וכן להזמין את הספר דרך "צור קשר"

ספרים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

ביקורת של חגית בן חור

האם אתם מאמינים ברפואה אלטרנטיבית או שאתם ממהרים לרופא או למגירת התרופות לקחת כדור אחרי כל כאב קטן?
ד”ר יעל טוקצ’ינסקי היא נטורופתית ומחברת הספר “טיפול טבעי מהו?” והיא טוענת (ובצדק) שלכל כדור שאנחנו מכניסים לגוף יש תופעת לוואי שפוגעת במשהו אחר בגופנו ומאלצת אותנו לקחת כדור אחר נגד תופעות הלוואי הללו וכמות התרופות גדלה כמו כדור שלג.תרופות כימיות הופכות אדם בריא לחולה ואדם חולה לחולה עוד יותר ואני לא יכולה שלא להסכים איתה עם המשפט הזה.הספר כולל אבחון וטיפול לפי האוזן, הלשון (כשעשיתי בעבר דיקור סיני אז המטפלת שלי היתה מאבחנת אותי לפי הלשון), אבחון לפי כפות הידיים, תווי פנים, אסטרולוגיה רפואית והתייחסות למחלות לפי מזלות.כמו כן הוא כולל שיטות ריפוי עתיקות רבות כמו ארומתרפיה, דיקור יפני, הידרותרפיה, טווינה, טיפול במגנטים, טיפול במתכת/נחושת/זהב/כסף/ברזל/עופרת וכו’, טיפול בצבע והשפעת הצבעים על הגוף והנפש שלנו, טיפולים אנרגטיים כמו הילינג, רייקי, עיסויים, צמחי מרפא (אני יכולה להעיד עד כמה זה עזר לי לאיזון בלוטת התריס ולהפסקת הדלקות בדרכי השתן), טיפול בקריסטלים, רפואה סינית, רפלקסולוגיה (עוד טיפול שעזר לי בתקופת הבעיות בבלוטת התריס וכשהייתי במתח נפשי כתוצאה מבעיות אישיות), הומאופתיה, נטורופתיה (כבר ציינתי שזה הציל את חיי?) פרחי באך, רסקיו רמדי, שיאצו, שיטת פלדנקרייז, שיטת פאולה ועוד טיפולים רבים וטובים.בספר יש פירוט של כל טיפול והוא כולל סיפורים קצרים על טיפולים מסויימים שעזרו לאנשים שסובלים מתופעה זו או אחרת.
במשך שנים נלחמתי עם אמא שלי והגרוש שלי לא לקחת סתם תרופות, ללכת לנטורופת, לטפל בדיקור סיני או כל דבר אחר שיחזק את הגוף וימנע ממנו להתמכר לתרופות כימיות לכל החיים.לפני מספר שנים הגרוש שלי אובחן עם ריפלוקס והרופא מיד המליץ לו על כדור אומפרדקס שאותו מסתבר צריך ליטול כל החיים כדי להמנע מתופעות של צרבת והקאה. כששאלתי את הרופא האם יש תחליף טבעי לכדור הזה, הוא הביט בי במבט קשה ומתנשא ואמר: אני לא יודע, אולי תפני לאינדיאנים בשמורות כדי לקבל תשובה.כמובן שהתעקשתי לשלוח את הגרוש שלי (הוא היה אז בעלי) לנטורופתית שתוך חודשיים גאלה אותו מהריפלוקוס והחזירה אותו לקדמותו.מאז אני מקבלת בלי סוף הוכחות עד כמה “האינדיאנים בשמורות” יותר חכמים ממיליארד רופאים עם כדור כימי בחלוק.ניסיתי את רוב השיטות שרשומות בספר כשסבלתי מתת פעילות של בלוטת התריס וגם לחיזוק המערכת החיסונית לאחר שחליתי במחלת הנשיקה והכל הצליח לעזור לי ולחזק אותי פיסית ונפשית וכמו שאמרה לי בזמנו חברתי צופי שטיפלה בי בדיקור סיני ורפלקסולוגיה: את כל כך פתוחה לדברים חדשים והגוף שלך כל כך נקי מתרופות כימיות שכל טיפול שאני עושה מצליח להשפיע לטובה על הגוף שלך.כמובן שאני גם מאמינה ברפואה הקונבנציונלית ואם יש לי דלקת בגרון ארוץ לרופא לקבל אנטיביוטיקה אבל לאחר מכן אמצא טיפול טבעי תומך כדי לחזק את המערכת החיסונית שלי.התחברתי לרוב הטיפולים שרשומים בספר וממקום אישי אני הראשונה להעיד שזה עוזר! בסופו של דבר כל אחד צריך למצוא את הטיפול המיוחד שמתאים לו ולסיכום: רק בריאות לכולנו!

קריאה מהנה.

 

 

מדהים, קיבלנו מהספר תמונה הכי ברורה שאפשר, יותר טוב מכל אתרי האינטרנט שראינו עד עכשיו, תודה

אורן

 

דילוג לתוכן