טיפולים אנרגטיים

אדם מורכב ממספר גדול של גופים אנרגטיים, שעוטפים את הגוף הפיזי (אותו גוף, שאנחנו כל-כך דואגים לו: מאכילים, משקים, רוחצים, מלבישים…). כל אחד מהגופים האנרגטיים הללו אחראי על תפקידים מסוימים ולכל גוף אנרגטי מרכזים משלו. זה מה שמוכר לציבור הרחב בשם הילות: ההילה האתרית, ההילה האמוציונאלית, ההילה המנטלית, ההילה האינטואיטיבית והילה שקשורה לגילגולים קודמים. מבחינה פיזית, זוהי אנרגיה אלקטרו-מגנטית שמקיפה את גופו של כל יצור. לכל גוף אנרגטי יש עוצמה, אורך גל ותדירות רטט שונים. ההילה מושפעת ישירות ממצבו הפיזי, הנפשי, הרגשי והרוחני של אדם.
מטפל הילינג משפיע על הגופים האלה וכן בודק רמת האיזון של רכזים אנרגטיים ומשפיע עליהם במידת הצורך.
מרכזים אנרגטיים מיצגים את מצב האנרגטי של הגוף. הם מיועדים לקליטה, פיזור ותיעול של אנרגיה לצרכי הגוף. מרכזים אלה הינם חלק מהגוף האתרי. הם קשורים אחד בשני ולכן משפיעים אחד על השני. כאשר הם יוצאים מהאיזון זה מתבטא בשינוי גודלם, צורתם וכיוון סיבובם.
לפי גודל, שלמות, צבע וצלילותה של ההילה ניתן לראות אישיות של האדם ומצב בריאותו.

 

באדיבות צלם הילות

הסיבה למחלות היא בתזונה לא נכונה, אורח חיים לא נכון, חוסר אמונה, חוסר שמחה וטראומות שונות. כל אלה משפיעים על איכות ההילה: גודלה, צורתה, צבעיה, עוביה ומידת ההומוגניות שלה. פגיעה בהילה מביאה במוקדם או במאוחר (בדרך כלל לא מאוחר מידי…) לפגיעה בבריאות האדם, ופגיעה בגוף הפיזי של האדם בהכרח מתבטאת בהילה.
קיימות שיטות שונות לאיזון וריפוי האדם על ידי השפעה על האנרגיות שלו: הילינג, רייקי, ביואנרגיה (ביורגומוני) ועוד.
טיפול אנרגטי מונע הופעת בעיות בריאותיות ותומך בכל טיפול אחר, גורם להעצמה אישית וטיהור רוחני. טיפול אנרגטי לא מטפל בסימפטומים, אלה במקור הופעתם.

 

בהילינג, המטפל משתמש באנרגיה שלו ומעביר אותה למטופל. פירוש המילה "הילינג" היא "ריפוי". הילינג הינה שיטת טיפול אנרגטית, בה משתמשים מגוון טכניקות השפעה על אנרגיות הגוף על מנת להטיב לו. מטרת טיפול בהילינג היא איזון של כל גופים אנרגטיים ואיזון בינם ובין עצמם.

רייקי היא שיטת טיפול בעזרת אנרגית החיים. בזמן הטיפול אנרגית החיים עוברת דרך המטפל אל המטופל, פותחת חסימות ומרכזים אנרגטיים וכך עוזרת לגוף להתמודד עם הבעיות שלו, מחזקת ועוזרת לחיות בשמחה.
ישנו איסור הלכתי בשימוש סמלי רייקי המקוריים

 

ביואנרגיה זוהי שיטת טיפול אנרגטי שפיתח רפי רוזן ז"ל. השיטה מאפשרת לבדוק את מצבו הבריאותי של האדם ולטפל בו. לעיתים, בשיטה זו לא מטפלים באדם שפנה לעזרה, אלא מטפלים במישהו אחר, המהווה גורם לבעיה אצל אותו אדם: אמא, אבא, סבים או אפילו בני משפחה מדורות רחוקים או מישהו שאדם זה לא מכיר כלל. לפעמים הטיפול הוא באותו אדם, אבל שנים או גילגולים קודם לכך, כאשר אירעה לו טראומה מסוימת, שהשלכותיה גורמות לסיבת הפניה היום. הטיפול הוא באנרגית החיים וכל מה שמשפיע על הזרמתה. חלק חשוב של טיפול ביואנרגטי הוא טיפול בפחדים שנמצאים בתת-מודע של אדם וגורמים לו למחלות. בשיטה זו מטפלים בטראומות הילדות ותוצאותיהן, מסירים אנרגיות שליליות, מאזנים רגשי ונפשי, מטפלים בכעסים, "תקיעויות" בחיים, יחסים בין-אישיים בעיתיים, טיפול בחוסר יכולת בלתי מוסבר להביא ילדים, בגוון רחב של בעיות פיזיות ומצבים נפשיים. מניסיוני, השיטה מעולה לטיפול בכאבי פנטום. (כאבים באיברים שנכרתו).
יש גם סוגים נוספים של טיפול אנרגטי.

כתוצאה מטיפול אנרגטי אדם מרגיש התחדשות, רוגע, שקט נפשי, שלמות פנימית, שלווה, רעננות; טיפול אנרגטי מסיר עייפות ובעיות שינה ותורם לסבלנות ומצב רוח טוב. יחודיותם של הטיפולים אנרגטיים גם בכך, שניתן לבצעם הן לצד החולה והןבמרחק, וירטואלי – באותה מידת יעילות. אין להם תופעות לוואי כלשהם, הם לא יכולים להזיק לאף אחד, אלא רק להועיל.
אני אישית ממליצה לעשות טיפול אנרגטי לכל אחד. כמו שמטופלת אחת היתה אומרת – "טיפול עשרת אלפים". הטיפול מתבצע בשכיבה או בישיבה וללא מגע.

דילוג לתוכן